| cozmalau a întrebat:

as dori sa achizitionez un sistem audio platinum pht 3-110 dar nu stiu decat ca are 110w, cine detine sau a auzit cum se aude acest sistem ii rog sa imi spuna parerea. Vreau sa stiu cum se aude, daca isi merita banii.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Huh? Ce e flasneta asta ordinara? Ia frumos un Logitech cum zice Mihaitza. Nu numarul de Wati face placerea la un sistem audio.

| Utilizator1234 a răspuns:

Ce buget ai domnule? Poate gasesti ceva mai rasarit, pentru ca pana si Logitech sunt mai "boxe" ca acelea (par facute pe un vapor, de pe alt vapor, de o mana taiwaneza nepriceputa).

| Mihaitza009 a răspuns:

Da e bun insa poti cauta mai bine un Logitech z2300 care este cu mult superior aceluia si nu costa mult insa e bun si acel sistem eu am avut si se auzea super basul nu era asa puternic cum voiam dar era perfect

| Cristian_LaviNiu_1991 a răspuns:

E ok sistemul, am avut unul pana acum in februarie l-am folosit 3ani jumate 4 si am fost foarte multumit de el, si un pret mic pentru ce putea el.