| Thebestkiller a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un telefon nou. Si as dori un Lg Optimus L7 p700 dar am vazut ca la multe magazine nu mai e in stoc. As dori sa imi spune-ti un magazin de unde il pot achizitiona. Eu sunt din Brasov.Sau daca stiti un alt telefon va rog sa spuneti dar sa semene la aspect cu LG-ul adica mai "patratos". Bugetul meu este de 550 de lei. Eventul il pot mari la 600 de lei.
Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Iti recomand sa nu-ti cumperi Lg Optimus L7 deoarece este varza, procesor, chipset si placa grafica invechite si iti vor merge toate jocurile in lag. Si alt sfat nu iti lua Allview deoarece o sa ai mari probleme cu ele in primul rand chipset Mediatek sunt varza si in plus sunt facute in China fara licenta si nu iti lua nici firme aparute peste noapte. Eu ti-as recomanda un Sony Xperia M, performante ok, merg jocurile bine si costa cam 580 lei.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi aici, macar unul trebuie sa il mai aiba in stoc
http://www.shopmania.ro/......0-34744037

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Pff eu te as sfatui sa nu ti cumperi LG optimus L7, este cel mai panarama telefon.Merge greu rau de tot, se blocheaza si nu poti face nimic cu el.Iti spun chestiile astea din propria experienta, am avut si eu si am regretat maxim dupa cateva saptamani laughing Poate ca aspectul e acceptabil dar calitatea e dezastruoasa

| Thebestkiller explică (pentru Ciocolataaaaaaaaa):

De unde l-ai luat?(de la ce magazin)

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Vodafonehappy

| MirceaDiaconu a răspuns:

Iati un Allview p5 quad, ala cred ca merita cel mai mult daca nu ia p710 http://bit.ly/V4YApz