| Sivi a întrebat:

TPU!
As dori sa imi cumpar o pereche de casti bluetooth si, cum nu am mai umblat cu unele, ma intrebam cum le pot conecta si la Pc (el neavand bluetooth)
Am inteles ca ele (castile) vin la pachet cu un cablu auxiliar, deci el la asta e folosit?
Daca da, atunci cand conectez castile la pc, in acelasi timp se si incarca bateria lor?

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu pentru a foloaii castile trebuie sa cumperi un bluetooth adapter mufa aceea tio da numai ca sa ancarci castile.