| molocemarius a întrebat:

as dori sa imi iau un router!
1: Vreau sa stiu daca il iau o sa am wifi si pe tel?
2: Am vazut o vecina care a luat un router de 30 lei, eu am un buget de 55 lei, vreau sa stiu daca este vreun router de aceasta valoare!
3: Aratati-mi si mie un router din acele cerinte si care ar fi mai bun: tp-link sau D-Link?

DAU FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| aeroclub a răspuns:

Pai cel mai bun este TP-Link pentru ca nu este asa de usor de spart o parola fiindca foloseste niste coduri alfanumerice(numere+litere) la parola.
Si pentru a avea net si pe telefon trebuie sa fie router wireless care are o antena pentru a transmite emisiile radio! aici ai o imagine cu un router tp-link pe care-l gasesti si la altex la pretul de 70-80 de lei http://www.itarena.ro/......555812.jpg
Sau daca nu te incadrezi in buget poti cumpara si unul la mana a doua de pe mercador sau tocmai! Bafta!

| molocemarius explică (pentru aeroclub):

Mersi dar acesta este si router wireless?

| aeroclub a răspuns (pentru molocemarius):

Da, din moment ce are antena! Acest model il am si eu si e super bun!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Daca telefonul are wifi, da.
2. Nu stiu ce petarda de router si-a luat si cine, dar la 30-55 lei nu gasesti tu router bun.
3. Ambele sunt ok. http://bit.ly/1aa2SNm