| Hachimytza619Akita a întrebat:

Aş dori sa investesc niste bani intr-o consola ps4! Aş dori sa imi spuneți ce as putea face cu ea... adica daca o atasez la un tv pot intra pe net cu ea? Adica youtube, google. Etc? Se merita sau sa iau un xbox one? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| TheAndi22 a răspuns:

Cu o consola poti sa intri pe youtube facebook etc...adica poti cauta pe google.Ai putea viziona filme si chestii de genul asta... dintre ps4 si xbox one as alege ps4 dar si xbox one este destul de bun.Depinde de ce preferi happy