| anonim_4396 a întrebat:

As dori să stiu cum se numește cablul acela pe care îl bagi în smart și în telefon pentru a se reda pe TV ceea ce este pe telefon, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cablu lightning to hdmi, sau usb-c to hdmi,
Dar trebuie sa-ti suporte telefonul asta.
Andreii14M22 nu merge asa, conectat la usb laughing
ar merge daca ar avea tv-ul mirroring si sa recunoasca telefonul.
Poti face asta wireless daca tv-ul este relativ nou.
Sau daca ai dispozitiv Apple, poti face asta cu un Apple tv, wireless.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti sa conectezi cu usb telefonul la tv doar daca e un tv cu 1000 de euro. Alte modele de tv accepta prin bluetooth sau wifi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cablu de date cu mufe usb, dar de ce ai vrea sa conectezi telefonul la tv?

| Andreii14M22 a răspuns:

Pentru a conecta un telefon la orice dispozitiv cel mai folosit cablu, este acela usb, cel conectat la acumulatorul de incarcare(incarcatorul de telefon)
Sper ca te-am ajutat, merit o funda?❤️

| Catrice a răspuns (pentru Andreii14M22):

Nu, nu meriți laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Nu are dreptate nu se poate cu usb