| Trif_Robert_1997 a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu de ce atunci cand intru pe TPU imi apar niste defecte dwe ex nu imi ape casuta cu intrebarile mele, atunci cand vreau sa raspund(doar ca nu pot sa raspund) nu imi apar si raspunsurile celorlalti ce sa fac (telefon Samsung gtc chat 3222) ajutati-ma

1 răspuns:
| Danea a răspuns:

Salut! Poate browserul telefonului are o versiune prea primitiva sau veche. Incearca sa folosesti alt browser, eu pe telefon foloseam Opera Mobile. Bafta!