| TinaDeea a întrebat:

Bună TPU, aș dori să vă cer părerea într-o privință.
Aș dori să încep niște cursuri de web design online. Am căutat pe mai multe site-uri și nu am găsit păreri din partea celor ce le-au susținut în trecut.
Așadar, ce părere aveți despre cursurile celor de la academiadeafaceri.ro, ale celor de la codeberryschool.com și despre cele de la itschool.ro.
Aș dori păreri pro și contra din partea celor care au trecut prin experiența acestor școli de IT.
Va mulțumesc.
Ofer FUNDIȚĂ!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice curs e util, e un pas in față așa că fă-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursul de web design de pe academiadeafaceri.ro e de fapt un curs de front end. Asta vrei tu sa faci, html, css, js?
Eu nu as plati pentru asa ceva cand exista atatea materiale gratuite pe YouTube.
Poti sa incepi cu asta: http://classroom.udacity.com/courses/ud304-emea

| Bariel a răspuns:

Despre cei de pe academiadeafaceri.ro pot spune ca sunt super profesionisti si dedicati, promptitudine.