| Alextusent a întrebat:

Buna tpu.As dori si eu un program(as vrea sa-mi dati si de unde sa-l doenloadez) care de exemplu atunci cand vreau sa inregistrez ceva(care in acel timp ruleaza in laptop, ma refer la muzica) sa nu am nevoie de microfon. Am nevoie de asa ceva pentru ca am gasit o melodie care nu este pe youtube si am gasit-o pe alt site si vreau sa o inregistrez fara sa se auda ca si cand ai inregistrato cu microfonul de la ce stiu ce. Multumesc

Răspuns Câştigător
| TheMLG a răspuns:

Poti descarca melodia de pe internet, sau daca nu o gasesti poti incerca sa folosesti inregistrarea audio de la oricare programmde inregistrare, gen Hypercam

2 răspunsuri:
| Eugenho a răspuns:

Imi poti spune numele melodiei?

| Alextusent explică (pentru Eugenho):

E o melodie instrumental. Cauta pe soundclick. com,, metafortae,,?