| robandu99 a întrebat:

Buna tpu..as vrea sa achizitionez un router wireless..eu stau in zona rurala si vreau sa stiu care este cel mai bun si la ce pret il pot achizitionez si asta fara sa platesc facturi sau ceva lunar.vreau sa il iau la liber. vreau un router care sa dispuna de viteza buna de incarcare a datleor..sa pot vedea filme,sa ascult muzica pe youtube, ceva care sa incarce rapid paginile de internet.dau funda celui mai bun raspuns big grin

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da abonament la net ai?

| robandu99 explică (pentru K0sti):

Am abonament la tlekom dar vreau sa renunt..si daca e pe abonament nu conteaza dar vreau sa am viteza si pretul abonamentului sa nu fie foarte mare

| K0sti a răspuns (pentru robandu99):

Pai nene, in functie de abonament iti iei routerul! Una e router ADSL si alta e router pentru fibra de exemplu! Puneti mana si citit!

| pql a răspuns:

Poti da un anunt aici http://pql.ro/