| The1sky1is1beautiful a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o tableta care sa nu depaseasca 300 RON, dar nu stiu exact care marca ar fi cea mai buna alegere.Ma puteti ajuta in acest sens?happy

7 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Niciuna, decat sa iti iei cu 300 de lei, mai bine nu iti cumperi deloc, mai strangi si iti iei ceva calumea. Asta in caz ca nu vrei o rabla care sa mearga cu viteza melcului, sa se blocheze la 5 min, sa o tina bateria jumate de ora si sa aiba ecran intunecos cu unghi de privire ft restrans. Daca o iei sa tai pe ea rosii, salam etc merge si de 300 de lei, in rest nu prea.

| The1sky1is1beautiful explică (pentru TeckTonik997):

Am citit pe internet si cateva recenzii bune pentru tablete care erau sub 300 RON ma gandeam ca cineva stie mai multe exemple de genu'

| TeckTonik997 a răspuns (pentru The1sky1is1beautiful):

Stai linistit ca nu's bune de nimic...

| Iamnotme a răspuns:

Eu mi-am luat de pe eMAG, o tabletă E-Boda, cu 250 de lei, resigilată, şi e OK, nu mă plâng de ea...

| IulianDornianu61 a răspuns:

Ai putea sa alegi utok i700. Ecranul e putin mai slab, in rest joci toate jocurile posibile. De auzit se aude tare difuzorul, nu are probleme de compatibilitate cu aplicatiile. Nu cred ca ai putea sa joci real racing 3 pe maxim de exemplu, dar ai putea sa joci... stiu eu, poate riptide gp2 pe maxim. De asphalt 7 nu mai zic, pe asphalt 8 iti merge la setari mediu-high. Bateria e buna, tine destul. Daca tu vrei cu adevarat o tableta buna, nu iti lua una de 300 de lei. Iti recomand sa mai pui 250 de lei si iti cumperi Asus memopad hd7, care are 2 difuzoare si se aude muult peste majoritatea tabletelor. Hd7 e undeva la nivelul lui ipad air la sunetul difuzoarelor plus ca poti sa alegi daca folosesti doar 1 difuzor sau pe amandoua. Nu mai zic ca ai si rezolutie hd pe memopad, plus ca toate jocurile le ruleaza la grafica maxima, inclusiv asphalt 8, real racing 3, modern combat 4 etc. Acum tu alegi, dar eu as mai strange vreo 2-3 luni banuti.