| Avocado7 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o tableta dar nu stiu care e mai buna m-am gandit sa cumpar ipad 2. Ce ziceti e buna, e performanta?
Funda la cine ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| QueenieFranz a răspuns:

Da! iPad 2 este perfromant :

Design redefinit - tableta iPad 2 este mai subţire (8, 8 mm) şi mai uşoară (601 grame) decât iPad (13, 4 mm şi 680 de grame);
Procesor Dual Core Apple A5, 1 GHz;
Cameră frontală VGA;
Cameră HD, amplasată pe spatele tabletei;
Giroscop.

un iPad mai frumos, mai dotat, mai performant

Is merita banii.

3 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

Buna ce-am mai buna tableta de pe piata estehttp://www.emag.ro/......EYCSKBBBM/

| Avocado7 explică (pentru Conner):

Multumesc dar ma limitez la ceva sub 20 de milioane

| Softuuu a răspuns:

Da ipad 2 este una dintre preferatele mele... Dar iti pot recomanda si Samsung Galaxy Tab2 P5100 10.1