| xbox360_2907 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa joc uin retea (multyplayer) shooter mmorpg etc... dau funda pentru cele mai super jocuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter strike 1.6 si metin2 pentru cele mai originale si populate.
Daca esti mai pretentios la grafica si accepti si servere mai nepopulate si greu de gasit alege Counter strike source, call of duty 6 sau 7 si world of warcraft.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| suburban a răspuns:

Incearca si tu world of warcraft cataclim, metin2, cabal 1 si 2, league of leagends, 4story, samp, diablo 1, 2 si 3, battle of the immortals etc daca mai imi aduc amint iti mai spun