| Prici a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa-mi cumpar un nou telefon cu android pana in 650 lei
Nu stiu ce marca si ce model sa-mi aleg
Ati putea sa-mi spuneti niste modele de telefoane dar sa-mi si spuneti cateva caracteristici cheie ale lor sau sa comparati 2 telefoane
Funda inclusa xD

Răspuns Câştigător
| QuickWitted98 a răspuns:

Pai uite Samsung galaxy fit este cel mai potrivit pentru jocuri, muzica, net si camera,..., daca asta te intereseaza, pe de alta parte Samsung galaxy gio are processorul mai mare de 800 MHz dar are camera de 3.15 nu de 5.0 ca la fit dar asta e alegerea ta. bafta (funda?)

2 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Daca vrei nou din magazin iti pot recomanda unul din astea

Huawei U8650 Sonic
Sony Ericsson Xperia X8
Samsung B5512 Galaxy Y Pro

foloseste Http://www.price.ro pentru a gasi cele mai bune preturi
de asemenea poti compara telefone si afla parerea altora cat si vedea lista completa a specificatiilor tehnice pe http://www.gsmarena.com

nu ezita sa ceri parerea daca esti nehotarat in ce sa alegi sau ai intrebari despre un anume model fata de altul. bafta :)

| toshibabba a răspuns:

Salut!
mie imi place foarte mult Vodafone 858 smart. este vreo 5 milioane, cu android 2.2, are wifi, social networks, maps email....mai cauta si tu caracteristici pe net big grin

baftatongue