| AxXTM a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa-mi cumpăr un PC și aș vrea să știu dacă aceast PC este bun http://m.emag.ro/......DD36LMBBM/
PS:nu vrea jocuri mari și multe ci putine dar sa meargă bine

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu este un sistem de jocuri ci mai degraba multimedia/office. Daca mai si investeste 4-500 lei intr-o placa video ar putea sa ruleze ceva jocuri cu el.

1 răspuns:
| holyGuard3 a răspuns:

E poarte bun dap....are placa video integrata si nu vei putea sa joci nici un joc care are grafica minima