| Andreeadeea23185 a întrebat:

Bună TPU!
As vrea sa-mi schimb telefonul.
Ce ar trebui sa aleg dintre Samsung J6 si A6?
In mare, eu tot ce-mi doresc de la un telefon este aibă bateria destul de bună, memerie, sa facă poze calitative pentru un telefon si sa nu fie foarte scump deoarece nu prea merita sa investesc in telefonane in acest moment.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce ar trebui sa aleg dintre Samsung J6 si A6"

nu trebuie dar dacă n-ai alte dorințe, ia A6

| CM7YRE a răspuns:

Cu avantaj pe camera, A6. Daca vrei altceva in bugetul acela, sunt mai multe alegerei.

| ziftode a răspuns:

A6
ambele camere sunt mai bune
insa, cum pare ca te doare camera, nici unul nu are OIS la camera, asa ca, daca nu e destula lumina, ambele fac poze slabe (pixelizate, "zgomot" de fond, miscate, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici o comparatie

https://bit.ly/2UdVxKC

Iar eu as opta pentru A6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A6

| Carasin a răspuns:

Sunt la fel amândouă fă alege cu ochii închiși una și gata dar daca vrei recomand un a6 dar și j6 este foarte bun