| RazvanNikolas1994 a întrebat:

as vrea să pun următoarea întrebare: merge VirtualBox pe Windows 98? si as mai vrea să ştiu dacă jocurile merg pe o masina virtuala din VirtualBox, multumesc! Dau funda celui mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Din cate stiu eu nu merge pe win 98, si da poti juca jocuri intr-un windows instalat pe virtual box.Dar pentru instalarea unui sistem de operare intro masina virtuala, procesorul trebuie sa suporte virtualizare.

| RazvanNikolas1994 explică (pentru sdhashsah):

Mulţumesc foarte mult

1 răspuns: