| sukkaru a întrebat:

as vrea sa schimb cooler-ul laptopului pentru ca scoate un zgomot aiurea si foarte tare... daca l-as duce la un " service " pentru laptop cam cat m-ar costa schimbarea lui cu cooler-ul lor?(eu nu am indemanare iar la laptopul asta trebuie sa ii scot toata placa de baza pentru a putea schimba ala ) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Nu trebuie sa scoti niocio placa de baza.
Doar cumperi coolerul si il atasezi de laptop.

Ce dimensiuni are laptopul
15, 6/17, 6 depinde asta, pentru cooler.

Cei din service sunt niste "hoti", iti recomanda cele mai mari tampenii doar ca sa scape de marfa.

| sukkaru explică (pentru Gabi05):

Are 15,6, ai un id de mess pentru ati trimite poza sa vezi ca trebuie scoasa toata placa? nu stiu cum sa iti explic...scot toate suruburile iar cand sa ii scot carcasa aia trebuie sa scot toata placa de bazathinking ..as scoate-o dar nu stiu cum o sa fie cand o pun la loc laughing))

| Gabi05 a răspuns (pentru sukkaru):

Atunci du-o in service daca nu sti sa o montezi.
Nu desface laptopul doar sa imi arayi mie poza pentru ca te cred.

Ms pentru funda.

| sukkaru explică (pentru Gabi05):

Voiam doar sa intorc laptopul sa iti arat happy