| maissa a întrebat:

As vrea sa stiu ce trebuie sa setez pe facebook,ca prietenii mei sa nu-mi vada prietenii,unde trebuie sa intru si ce sa setez,am cautat dar eu nu am gasit nimic; mi-a zis cineva ca are un prieten pe facebook si nu poate vedea toti prietenii doar cei comuni, va vog sa-mi raspudeti cei care stiti!
multumesc tare mult!
si un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
| PsychologistT a răspuns:

Dai pe profilul tau, apoi la prieteni, apoi in partea dreapta in colt ai un patratel, cand dai sageata pe el apare Administreaza. Dai clik acolo, apoi la editeaza confidentialitatea.

| maissa explică (pentru PsychologistT):

Merci tare mult, am reusit!

| PsychologistT a răspuns (pentru maissa):

Cu multa placere!