| ClaudiuKentHD a întrebat:

As vrea sa stiu daca e posibil sa am doua cabluri de la internet in casa? Adica un cablu conectat la router-ul de wireless,iar celalalt cablu, conectat la PC direct. Mai trebuie sa platesc ceva in plus ca am doua cabluri? sau platesc tot cum platesc la un singur cablu? (normal)

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?
Logic ca ai sa platesti 2 abonamente pentru ce vrei tu. Dar daca tot pui router wireless, de la router poti sa tragi la alte 4 dispozitive cu fir, deci care e problema?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea doua abonamente? exista router pentru ce vrei tu. Ai si wireless si net prin cablu

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu nu ai 2 cabluri de la net in casa ai doar unu care iti intra in router si din router in pc si mai poti adauga inca 4 cabluri la 3 dispozitive(PC) si tot atata platesti netul acuma daca u vrei sa platesti 2 sa stii ca ei nu se suparalaughing