| Ana190089494849 a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa stiu daca iphone 7 se mai merita in 2020?
PS:Nu vreau ss-mi iau Samsung.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu stii cel mai bine daca merita sau nu. totusi este un model mai vechiut acum cu noile deviceuri.
cred ca tine cel mai mlt de bani dar si de gusturi.
nu iti pot spune eu ce sa iti iei fanii iphone sunt diferiti de cei care prefera Samsung de ex. eu prefer Samsung dar nu inseamna ca iphonurile nu-s bune. daca nu ai avut pana acum iphone poti alege linistit Samsung.

| GicaGigekGica a răspuns:

Nu o sa te dezamageasca niciodata iphone. Merita!

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Eu am iPhone 7 plus și e super. Recomand iPhone, deși eram și eu fixată pe Samsunglaughing

| Mete0ra a răspuns:

Nu se mai merita in 2020 nu mai primeste update-uri din pacate ultima versiune este IOS 13