| ObsessioNn a întrebat:

as vrea sa stiu... daca pe pagina personala de facebook imi pun generator de like-uri, pot seta cumva ca prietenii mei sa nu vada pe cei care au dat like? Multumesc :* :3

1 răspuns:
| Nexialist a răspuns:

Salut!
Eu nu iti recomand deloc sa iti pui generator de likeuri, pot foarte usor sa iti hackeze contul daca faci asta sau poti sa trimiti automat linkuri cu reclame pe toate profilele prietenilor.Pentru a raspunde la intrebarea ta:nu, nu poti sa faci asta, asta e tot scopul likeului, sa fie vazut de toti prietenii tai.