| anamaria1234 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu si eu cum pot sa aflu cine mi-a vizualizat profilul de facebook recent,am inteles ca se poate si am cautat pe internet,numai ca am aflat raspunsuri pentru versiunea veche a facebook-ului si nu pentru timeline, cea care ma intereseaza pe mine.Nu vreau sa apelez la aplicatiile de pe facebook, deoarece nu prea cred ca sunt de mare ajutor.(imi pare rau daca au mai fost postate intrebari de genul). Multumesc!

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Un reprezentant Facebook a confirmat ca utilizatorii retelei nu au cum sa isi dea seama cine le acceseaza contul de mai multe ori intr-un interval scurt de timp. Si nici nu sunt informati in acest sens, asemenea indicii fiind stocate doar in baza de date Facebook si raman confidentiale.http://www.gandul.info/......l-10036767