| Evelyne96 a întrebat:

As vrea sa stiu unde ar trebui sa intru ca sa activez camera web de la un laptop cu windows 7. Funda!

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Camera se activeaza automat. Cand vorbesti cu cineva pe skype. Daca tu te referi cand chrome iti zice ca vrea sa iti foloseasca camera si microfonul tu dai allow. In caz daca nu porneste camera sau te vezi cu capul in jos instaleaza driverele daca mai ai CD-ul sau cauta pe net de la marca laptopului tau. Funda