| Anka535 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce este in neregula cu telefonul meu(Samsung la fleur,pe tach)daca sterge din filmarile facute? De obicei le sterge pe toate,fara sa-i fac nimic(mentionez ca sterge doar filmari, nimic altceva)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"tach"? Ce este ăla "tach"? laughing

| Anka535 explică (pentru anonim_4396):

Adica touch screen, am scris asa ca sa inteleaga toti happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anka535):

Lol.

| Anka535 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine nu te oboseai sa raspunzi cu ''Lol'' daca tot nu esti in stare sa raspunzi la intrebarea meabatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anka535):

Când dau de proaste care nu ştiu să scrie prefer să râd decât să le răspund. Ce naiba, sunt om serios, nu ajut toate janghinele intelectuale happy

| Anka535 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa spun, ca tu cu ''Lol'' stii sa scrii laughing)) Numai pustii de15 ani mai spun asa(om serios pe naiba rolling on the floor )