| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce telefonul mobil imi recomandati in jur de 800 de lei?
M-am gandit sa cumpar dintre astea: Huawei p8 lite, Allview p8 eMagic sau Cubot x16.

3 răspunsuri:
| MarianVio a răspuns:

Salut! Hai sa facem o scurta prezentare a telefoanelor descrise de tine.
Huawei p8 lite este un telefon ce ti-l recomand cu incredere ( CPU Octa-core, 2 gb ram, camera de 13mpx - ce face poze foarte clare si filmeaza la rezolutii inalte).
Allview p8 eMagic : fata de Huawei un procesor quad-core, deci mai slab, nu ti-l recomand pentru ca nu te va tine foarte mult - Allview sunt telefoanele ce se incing foarte repede).
Cubot x16 : Nici acest telefon nu ti-l recomand pentru ca este un telefon chinezesc ce pare de calitate dar iti poate crapa in orice moment, plus acea camera de 16 mpx nu este asa reala, faci poze mai clare cu Huawei.
Recomandare finala > Huawei P8 lite! Bafta in alegerea potrivita!

| FreundundM a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Grand Neo Plus (duos ) este 600 lei si sunt fff multumit de el big grin

| Master151 a răspuns:

Salut eu am Allview p8 eMagic ruleaza bine jocuri, programe, etc, imaginile ies clare. Pe scurt mi se pare ok si ca pret si pentru cum ruleaza.
Acum depinde si de tine si de gusturile tale.