| veriss a întrebat:

As vrea si eu niste pareri cu privire la telefoane mobile. Vreau si eu exemple de Nokia pe touch screen dar ma intereseaza sa ma tina mult bateria deoarece ascult muzica foarte mult.

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

Salut! Nokia 5800 XM este foarte bun, dar daca vrei ceva mai ieftin un 5230 (tot Nokia).Am avut 5230 este destul de rezistent...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia C6, C5-05 sau X6

| deyutza135 a răspuns:

Pai bateriile telefoanelor Nokia tin foarte mult deci nu te ingrijora

| Bybyutzzzz a răspuns:

Nokia lumia, mie mi se par super, toate cele 3 modele si de obicei bateriile la Nokia sunt f rezistente

| lolcod a răspuns:

Salut, Nokia 5800 Express Music.

| Florii_Băă_1998 a răspuns:

Eu iti recomand un telefon numai ca nu e pe touch telefonul este ok camera excelenta de 5 MP bateria la fel tine in jur de 4 5 zile internet 3g