| Skrillex13 a întrebat:

Buna TpU.As vrea si eu sa stiu care e mai bun dintre DIGI si Dolce.

Răspuns Câştigător
| dasdsad a răspuns:

Iti garantez din experienta pesonala ca Dolce e mai bun. La digi programele isi tot schimba frecventele, nu sti cand iti ies programele, netu pica deseori...la dolce nu pica netul si programele sunt fixe. Amandoua au modem..calitate, dar dupa folosinta eu zic ca Dolce e mai bunwinking

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sincer.Nici unul.Ambele sunt praf.Mai bine televiziune pe cablu.Dar dacă ar fi să aleg din astea aș merge pe Dolce.Succes

| Radux a răspuns:

Dolce
Funda?

| gAbrYii a răspuns:

Eu as zice Digi pentru ca a scris intr-o revista ca de pe Dolce pro tv va fi eliminat din grila.
Deci mai bine Digiwinking
sI TOATA FAMILIA MEA O ARE SI SUNTEM 15 NU 13 COPII Mai multi in familiewinking

| ElvySweet a răspuns:

Eu zic Digi pentru ca cei de la Dolce au un serviciu cu clientii aiurea rau de tot si cu netul parca nu stateau bine.
Acum depinde si de programtele tv pe care le vrei, tipul de abonament si net.

| Skrillex13 explică (pentru ElvySweet):

Eu am auzit ca s-au bagat din nou programele Pro Tv in grila.

| Draghici_Cristian_1987 a răspuns:

Parerea mea este ca digi sunt fan rds happy

| Ionut2468 a răspuns:

Digi