| darix360 a întrebat:

Bună TPU, as vreau sa știu dacă se merita sa schimbi un Sony xperia m2 cu un Orange Nura, știu ca se zice ca telefoanele de la Orange nu sunt de treabă și ca se strica repede.

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu, cine stie cand te lasa si are cam aceleasi specificatii, un ecran mai mare atat, de fapt prea mare

| danutzu96 a răspuns:

Da, se strica cam repede. Am si eu un Orange San Remo care dupa un an a picat... Nu mai porneste. Nu merita sa dai un telefon facut de o firma serioasa pe pocnitorile alea.