| LiveForNowSpeed a întrebat:

Buna TPU as vreau un program sau o modalitate de încărcare a videourilor pe Yt mai repede pentru ca la mine le urca foarte greu nu stiu de ce. Funda

Răspuns Câştigător
| StoeanVlad1980 a răspuns:

De obicei se incarca greu din cauza faptului ca programele de editat nu fac videoclipuri bune asa ca trebuie editate si refacute cu un program de editare (ex: CiberlinkPowerDirector, Sony Vegas etc.)

| alexutzzutauu a răspuns (pentru StoeanVlad1980):

Daca vrei sa editezi un clip pe YT incearca-l pe acesta: Adobe Premiere este foarte bun

4 răspunsuri:
| StoeanVlad1980 a răspuns:

Iti trebuie un program de editare pentru a edita videoclipul (pentru a il face in alt format) pentru ca programele de filmat nu le fac intr-un format bun. CiberlinkPowerDirector, SonyVegas

| StoeanVlad1980 a răspuns:

Programe de filmat Fraps, Bandicam

| LiveForNowSpeed explică:

Explicati....linkuri si programe de filmat as vrea