| Dennnnny a întrebat:

Bună,TPU! Aseara am vrut să bag căștile în laptop, dar din greșeala le-am băgat in jack-ul de la USB, dupã care laptopul s-a stins automat. Nu mai pornește, nu reacţionează, deși e băgat la încărcat nu e aprins niciun led. Pot face ceva? Mentionez ca e in garanţie

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Scoate-i acumulatorul, alimentarea si lasa-l fara o juma de ora! Dupa care incerci iar!
Garantie nu mai ai la faza asta! Cand nu casti ochii...

2 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

Dar tu poti fi desteapta il duci la garantie si le zici asa. cand ai prins pc nu s-a mai aprins crezi ca a facut vreun scurt cv nu mai da nici un semn

| Paun_Andrei_1978 a răspuns:

Am patit si eu eu zic sa ii scoti acumulatorul dupa sa il o ora maxim o da si alimentara si incearca din nou