| Myky_Mihaela_1998 a întrebat:

aseara mi.am cumparat o boxa de tip myria care se conecteaza prin bluetooth, dar am incercat sa o conectez la telefonul meu( Huawei p8 lite) si nu merge, imi da o eroare si imi spune ba ca boxa nu răspunde, ba ca pinul nu este corect. Dar după alte telefoane merge să pui muzica, ceva sfaturi? Multumesc ( acord funda celui mai bun raspuns ).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimba telefonul. happy

| Myky_Mihaela_1998 explică (pentru Bula):

Telefonul este cumparat de 4 luni aproape :

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Boxa nu este compatibilă cu telefonul tau, duo inapoi daca este in garantie si schimbă o cu alta dar fa i proba cu telefonul acolo in magazin, ca asa o sa tot cumperi boxe si o sa le tot schimbi pana gasesti una compatibilă cu telefonul tau, Ce varsta ai?