| NinjaGameZ a întrebat:

Astăzi am făcut ceva foarte greșit, să va explic rând cu rând, fratele meu a văzut că poate descărca facebook hack, și m-am gândit hai să încerc și eu pe PC, am făcut acolo ceva mi-a dat parola greșită și apoi nu m-a lăsat să intru pe youtube îmi cerea să completez un survey... Nu mă lăsa sa intru pe paginile populare ( Facebook,YouTube,Tweeter, Hotmail, Google etc...) Apoi am căutat ceva rezultate pe yahoo și am făcut să-mi meargă facebook și google, dar youtube NU! Vă rog ajutațimă cu ce puteți, pe youtube am un gaming canal ți nu vreau să-l las! De fiecare dată când intru îmi scrie Access Blocked Access to this page has been temporarily blocked.
Please download the security update via the links below.
You can continue accessing this site after installing this update.
Thank you, și îmi dă 2 link-uri de survey sad. Petrec zilnic vreo 5 ore pe youtube sad Vă rog ajutațimă cu ce puteți voi! sad

Răspuns Câştigător
| Annie30598 a răspuns:

Du-te in Control Panel si vezi ca trebuie sa fie acolo ceva in legatura cu hackul si dezinstaleaza-l. Asa sper sa fie, nu sunt sigur.winking Sa nu mai incerci sa faci asa ceva! Tot ce e cu survey este fake!

4 răspunsuri:
| NinjaGameZ explică (pentru Annie30598):

L-am dezinstalat, dar tot îmi apare... Am încercat tot pc restart/internet restart. Când am șters cookie-urile de pe chrome și alte chestii atunci au început să-mi mearga google și facebook și alte chestii, dar youtube nu sad

| kidy00 a răspuns (pentru NinjaGameZ):

Vezi poate ai instalata vreo extensie, sterge-o ce acolo.

| NinjaGameZ explică:

Kidy00 Poți să mă bagi pe mess sau skype să discutăm? mess: freakz_basakot
skype : ivan. mihaiel

| Annie30598 a răspuns:

Ar trebui să contactați Eazlife98 AT gmail com DOT com pentru hacking de Facebook, whatsapp, Instagram, snapchat, viber etc el vă va ajuta să-l hack excelent...