| Str33deNT a întrebat:

Astazi am instalat pe PC windows 7 si acum cand ii dau restart imi apare eroarea "Error loading operating system", imi apare doar la restart daca inchid pc-ul si iar il deschid totul merge normal, am cautat pe internet solutii, dar nu am gasit nimic...si m-am gandit ca poate m-ati putea ajuta voi, am uitat sa mentionez ca si inainte tot windows 7 am folosit, scuze de categorie, e cea mai vizitata... raspunsul corect primeste

Răspuns Câştigător
| UchihaSasuke a răspuns:

Buna! Dupa caracterizare... windowsul nu este bine loat de pe netwinking Dar daca este unul cumparat, are vreun dll. sters sau vreo eroare de citire. succes!

1 răspuns:
| DENIS2COOL a răspuns:

Cauta altul si reinstaleazal