| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi am semnalat o micuță problemă la monitor (medion AG Am Zehnthof 77 45307 Essen)
L-am băgat în priză ca de obicei și led-ul albastru pâlpâia și se aude un beep de fiecare dată când pâlpâie.
Am verificat toate cablurile și sunt okay.
Am scos cablul dintre pc și monitor pentru ca îl verifica separat, aceeași reacție.
Nu pot accesa meniul din monitor.
Posibil să fie placa video sau monitorul poate fi stricat? Sau altceva?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Incearca monitorul la un prieten ca sa vezi daca e el de vina

| anonim_4396 explică (pentru matrix100):

Nu ştiu cum, monitorul şi-a revenit.
O.o
Nu ştiu pentru cât timp
Cred că a fost curentul de vină.
Scria undeva că dacă ai mai puţin de 230v nu merge.
Nu ştiu.
o.o
Sper să nu mai facă aşa.