| VasileMoldova a întrebat:

Astazi am vrut sa cumpar ceva de pe google play. De obicei folosesc cardul dar am vazut si alta optiune plateste cu Vodafone sau ceva de genul. Ar putea sa-mi explice cineva ce e aceasta optiune mai exact? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La costul facturii ti se adauga costul aplicatiei respective. Sau ce vrei sa cumperi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platesti cu Vodafone - Adica tu faci achizitie si urmeaza sa platesti pe factura abonamentului. Presupun ca esti pe abonament pentru ca aceasta functie numai pentru posesorii de abonament este disponibila.

| VasileMoldova explică (pentru anonim_4396):

Adica imi vine factura acasa sau cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Se calculeaza pe factura ta Vodafone. Factura electronica sau factura pe hartie.

| VasileMoldova explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru VasileMoldova):

La costul facturii ti se adauga costul aplicatiei respective. Sau ce vrei sa cumperi.