| OnlySky98 a întrebat:

Buna TPU astazi am vrut si eu sa imi schimb parola la internet.
Eu stiu catrebuie sa intru pe 192.168.1.1 si acolo ma loghez si pe urma fac setarile de acolo dar problema mea este ca nu imi stiu Numele de utilizator si Parola eu stiam ca este admin la Nume de utilizator si admin sau 1234 sau spatiu gol sau 12345 dar nu este nici una dintre ele as vrea sa ma ajutati si pe mine sa imi aflu numele de utilizator si parola ca sa imi pot schimba parola la internet

2 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nume":admin parola : admin

| iInfinityDarkness a răspuns:

Salut.
Parola este admin, numele este tot admin. Dacă nu sunt astea, dă un reset router-ului. Are un buton mic acolo în spate de reset. După aceea, parola şi numele de utilizator vor fi ambele "admin".