| hi a întrebat:

Buna tpu.Astazi mi-am curatat laptopul l-am desfacut si am cumparat un spray cu aer comprimat am dat prin el la ventilator si prin inauntru la motherboard dar am dat si pe procesor, si pe langa el adica ala nu l-am desfacut dar am dat asa pe langa el are ceva parca de cand l-am desfacut nu mai merge cum mergea odata adica ma refer la procesor nu mai mege cum trebuie si ma gandesc ca daca avea ceva nu mai mergea deloc nu? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| niggaplease69 a răspuns:

Verifica temperatura, iar daca e prea ridicata inseamna ca i-ai sters pasta termoconductoare

| hi explică (pentru niggaplease69):

Nu cred ca i-am sters-o penttru ca nu l-am desfacut pana la procesor tot tot deci sa il sterg cu carpa fina am dat asa cu putin spray cu aer comprimat pe langa adica pe marginea lui.