| SoulReaver a întrebat:

Ati avut careva Nokia E61? cel cu joystick si fara camera foto. Ma intereseaza cum se comporta joystick-ul? Este mai rezistent ca si la Sony Ericsson K800i? Stiu ca se strica repede si des la Sony. In rest ce parere aveti despre telefon. Baterie alea alea. Multumesc dau funda.

5 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Am un prieten care are si este foarte multumit insa este destul de sensibil. Bateria este buna in comparatie cu alte telefoane din categorie insa ecranul este si el sensibil.

| SoulReaver explică (pentru GabyAdicaEu):

Cum adica este destul de sensibil? arata ca o tigla laughing are qwerty nu are touch si are joystick. la mine joystick-ul este un semn de intrebare.

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru SoulReaver):

Arta ca o tigla dar crede-ma este un telefon sensibil, si joystick-ul daca il bruiezi sau daca intra mizerie prin santurile lui se paradeste

| SoulReaver explică (pentru GabyAdicaEu):

Prietenul tau de cand il are? a avut probleme cu joystick-ul?

| GabyAdicaEu a răspuns (pentru SoulReaver):

Il are cam de 6-7 luni si da are mici probleme cu manevrabilitate joystick-ul.