| Aaalin a întrebat:

Buna TPU azi am cumpărat o pereche de caști HyperX Cloud Core si când le am pus in PC nu mergeau decât pe speaker la play-back devices când le pun pe headphones pur si simplu nu aud nimic cu ele date la maxim iar când sunt pe speaker se aud in toată camera... Îmi puteți spune ce sa fac ca sa se audă pe headset?

2 răspunsuri:
| Raul1122 a răspuns:

Castile sunt de vina, returneaza-le, am avut aceeasi problema cu acelasi model.

| Aaalin explică (pentru Raul1122):

M-am gandit la asta dar le am testat la un laptop si a mers... Dar daca pun altele merg la lc deci cred ca le voi returna