| Xenoverse a întrebat:

azi am vrut sa instalez windows 8.1 pe 64 biti, dar mi-a dat eroare cand am vrut sa formatez partitia C, ce pot sa fac ca sa duc instalarea pana la capat.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sterge partitiile si repartioneaza, inclusiv partitia de 100 mb pe win 7 sau 350 mb pe win 8.Stergi tot pana ai unalocated space.La repartitionare se face in megabites. Daca iti da din nou eroare ori nu este buna imaginea iso pe care ai folosit-o la inscriptionarea pe usb/dvd, ori este hdd-ul pe duca.

| Xenoverse explică (pentru MskDesign):

Da daca sterg partitiile, nu pierd tot ce am pe laptop?

| MskDesign a răspuns (pentru Xenoverse):

Salveaza-ti datele inainte pe un hdd extern.