| Marlboro50 a întrebat:

Azi dimineata am pornit laptopul si ca sa vezi imi apare ecranul negru straight face. Se porneste totul frumos iar dupa ce apare Starting Windows (precizez ca am windows 7 ) ecranul se face negru. Si daca intru in Safe Mode imi da aceiasi eroare? Stie cineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CxiAngel a răspuns:

Buna! Poy poate windowsul tau are licenta si a expirat incearca sa-l reinstalezi sau sa instalezi un nou windows (ai grija daca nu prea sti cum sa faci asta ar trebui sa rogi pe un specialist in chestia asta sau pe cineva in care ai incredere) sper sa rezolvi problema eu am avut si eu aceeasi problema si acum nu mai am probleme Bafta! happy

4 răspunsuri:
| MarkTremonti a răspuns:

Daca face asa si in Safe Mode ar trebui sa reinstalezi Win-ul

| laurentiu80 a răspuns:

Nu reinstala nimic, fa rostul de dvd care contine kitul de instalare win7 si booteaza de pe el, apoi faci ca aici http://www.nirmaltv.com/2009/12/17/how-to-repair-windows-7-installation/

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Bagati-l din nou.Altceva nu preaconfused thinking

| raluka99 a răspuns:

Pai ori instaleaza-ti din nou si sa stii ca si eu am windows sapte sin niciodata nu mai facut figuri:*