| Myuths a întrebat:

Azi dimineata am primit un mesaj de la Vodafone in care zicea : "Accesul la serviciile Vodafone a fost restrictionat! " si nu mai merge sa sun pe nimeni dar nici sa primesc apeluri... ce pot face? Va rog sa ma ajutati! Telefonul este nou!

2 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Poate e de la ei. Sau nu ti-ai platit factura pe luna asta. Du-te la ei pentru orice eventualitate.

| Skeez a răspuns:

Nu poti rezolva asta de acasa asa ca du-te la un centru Vodafone ca sa afli ce are telefonul tau
Succeswinking