| Gabyy_8657 a întrebat:

Azi, dupa amiaza, mi-am reincarcat telefonul cu 5 euro (in orange) si a venit mesajul de confirmare ca am incarcat cu 5 euro. Apoi am gasit o oferta cu 3000 de min, mesaje nelimitate si 75 de min nat si intern. A venit si mesajul de confirmare : ca am activat optiunea asta. Cand sa dau la 333, sa vad minutele si mesajele si stiti ca de obicei vin vreo 4 mesaje. Mie mi-a venit doar unul in care spunea ca mai am doar 0, 88 centi. De amiaza si pana acum tot incerc, dar tot acelasi mesaj imi vine. Iar cand incerc sa sun spune ca inainte sa sun trebuie sa verific minutele disponibile. Vi s-a mai intamplat asa? Credeti ca se va rezolva in final?

Răspuns Câştigător
| regele1 a răspuns:

Pai, mai asteapta putin, poate ca au probleme cei de la Orange, se mai intampla. Daca nu vin da un telefon si spune-le problema ta.Ar trebui sa verifice si sa rezolve. Daca nu vor sa te ajute du-te la opc cu o dovada ca ai platit acei bani si nu ai primit nimic.