| împreunăfacembine a întrebat:

Bună TPU,

Azi mi-am făcut un cont nou de Facebook, dar am facut facut contul cu acelasi numar de telefon pe care il aveam si pe cel principal iar acum nu mai primesc codul de confirmare pentru noul cont, iar pentru contul principal imi cere un cod pe care trebuie sa il primesc pe sms, dar nu l-am primit.

Mentionez ca sunt plecat din Romania iar numarul de telefon e de RO.

Ce pot sa fac in acest caz?

Mulțumesc!

1 răspuns:
| SG1995 a răspuns:

Nu poți avea 2 conturi pe un singur număr. Schimbi numărul la al doilea cont.