| Andreeamaria555 a întrebat:

Azi mi-am luat un router wireless. nu am mai avut pana acum. si nu stiu cum sa l instalez! La el am primit acumulatorul acela pe care il bag in priza apoi in router si inca un cablu, cu doua capete la fel, pe acela unde il bag? si cablul de la net unde il bag? mai trebuie sa fie vreun cablu in laptop? eu stiam ca nu, dar pe Youtube am vazut ca da. va rog sa ma faceti sa inteleg! ofer fundita! routerul e NETIS

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Aoleu...cartea de vine cu routerul e degeaba?
Citeste aici, ai instructiuni ca pentru gradinita: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

"cu doua capete la fel, pe acela unde il bag? si cablul de la net unde il bag?"
Ti-l bagi in C*R!