| PerPum a întrebat:

Azi spre seara cand am vrut sa ascult niste muzica am vazut ca nu merg castile, asa ca am zis ca s-au stricat ele, dupa am luat alte casti si nici acelea nu mergeau, deci problema e cu telefonul cred, si am impresia ca a intrat ceva in gaura unde intra castile, dar la lumina puternica n-am vazut nimic. Desigur, inca cred ca e ceva fir pe acolo, stiti cum l-as putea scoate, sau daca problema nu e legata de ceva ce e intrat ci de telefon? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| SpataroGiorgio a răspuns:

Salut! Si eu am avut aceasta problema acum jumatate de an. L-am dus la service si a costat vreo 50 de lei sa mi-l faca.
Funda?

| PerPum explică (pentru SpataroGiorgio):

Si ce ti-a facut? La telefon

| PerPum explică (pentru SpataroGiorgio):

Si ce ti-a facut?

| SpataroGiorgio a răspuns (pentru PerPum):

Nu stiu, cred ca a schimbat mufa de intrare pentru casti. Acum am alt telefon.

| PerPum explică (pentru SpataroGiorgio):

Deci a schimbat la casti ceva, nu la telefon? Ca eu cu el am probleme