| BOGGO1946 a întrebat:

BUNA TPU! Calculatorul meu in ultima vreme imi face figuri, scria ca sunt fete tinere in apropierea mea si ca sunt singure, am vrut sa stiu ce se intampla si am apasat, de atunci calculatorul meu nu se mai deschide. DAU FUNDA!

Răspuns Apreciat de Editori
| dannyel86 a răspuns:

Ai luat virus, daca ai vrut sa vezi fete vesele! laughing
Vorbind serios, pc-ul tau trebuie sa treaca printr-un proces de devirusare.
Daca erorile aparute sunt majore, e indicat sa reinstalezi Windows-ul.
Ca sa nu mai ai probleme pe viitor, instaleaza in sistem si un antivirus bun.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nievasta sau mama a scos siguranta de la curent tongue

| alina2k18 a răspuns:

Aaahhahahah, ai luat viruswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu ai mai mult de 14 ani, cand eram copil am cazut si eu in capcane gen: esti vizitatorul nr 1000000 click pentru premiu,

| raz0000001 a răspuns:

Ba sambagpola ce ma enerveaza astia care zic "virusi" in 2018, fratilorr, nu mai exista asa pe site-urile obisnuite incetati dracu

| Uvox a răspuns (pentru raz0000001):

Viruși! Viruși in 2018.
Care site-uri obișnuite? Cu fete din vecini?
Trojan e mai ok pentru tine?

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru raz0000001):

Dar ce anume exista, domnule expert daca nu se mai numesc viruși? Poti sa oferi o definitie mai buna? Si ce site-uri obișnuite crezi ca viziteaza daca are reclame de acest gen?

| raz0000001 a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

Sunt site uri cu reclame spam, atâta timp cât folosește un browser okay nu exista vreun mod sa ia vreun virus

| raz0000001 a răspuns (pentru Uvox):

Nu se poate instala ceva pe calculator de pe un site + exceptii

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru raz0000001):

Sunt unele link-uri ce deschid ferestre pop up cu fisiere ce se descarca automat happy acelr fisiere sunt kinder cu surprize big grin

| raz0000001 a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

Acele fișiere nu se deschid singure, plus Chromeul te mai și avertizează ca poate fi virus sau chiar nu te lasă să descarci. Daca chiar descarci probabil vine in acțiune și Defenderul, dar ***, se vede după aplicație că nu e in regula.

| GanduriDeCafea a răspuns:

In ce sens nu se mai deschide? Cel mai probabil este vina unui virus sau malware.