| Psycho777 a întrebat:

Cam ce preturi vor avea laptop-urile cu placa video GTX 1060 prin septembrie-octombrie? (Avand in veder ca momentan preturile incep de la ~6000 lei

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte mari, vad ca gtx 980 gtx 8 gb costa 180 de milioane

http://m.emag.ro/......DC6VK3BBM/

dar mai bine cumperi ps4 pro sau un desktop, pentru laptop doar ocazional atat

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Http://m.emag.ro/......D8NYY7BBM/

asta costa mai putin da vad ca are gtx 1070

| RoIT a răspuns:

O intrebare foarte grea, avand in vedere ca anul acesta nu se mai anunta lansari ale placilor din seria GTX, sansele ca preturile sa scada considerabil sunt mici, prin urmare preturile vor fi aproximativ aceleasi.