| anonim_4396 a întrebat:

Cand am vrut sa intru pe mess am scris id-ul si parola si dupa ce am dat " Sign In " mi le-a sters. Nu este spart... pot intra pe mail. Am schimbat si 3 parole si tot nu merge.Nu este nici din cauza Messenger-ului... pot sa intru pe alt id. Voua vi s-a intamplat? Ce sa fac ca sa pot intra din nou? Nu vreau sa imi fac alt id. Bineinteles funda pentru cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Sigur ti-ai scris bine idi-ul? [ glumeam ] Este posibil ca idi-ul sa fie prea incarcat, sau posibil ai ai primit prea mult ignoruri cu " report as spam ". Zic si eu, nu sunt experta.

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru Sunnyツ):

Cum adica sa fie prea incarcat? am doar 122 in lista si am avut alt id in care aveam 400 ..eu nu am primit ignoruri... dar am dat foarte multe aprox. 15 e posibil sa fie din cauza asta?

| Sunnyツ a răspuns (pentru LittleReasonToSmile):

Nu sunt sigura, si mie mi s-a intamplat asa odata, dar dupa cateva zile a mers.

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru Sunnyツ):

Deci dupa cateva zile sigur o sa mearga? Sau sa renunt la id?

| Sunnyツ a răspuns (pentru LittleReasonToSmile):

Depinde. La mine a mers, la tine poate nu.

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru Sunnyツ):

Gata whew! acum merge... nu stiu din ce cauza a fost. Ms oricum.

| Sunnyツ a răspuns (pentru LittleReasonToSmile):

Nu ai pentru ce! Oricand happy